NHOU

Aizsargājiet savu auto ar BOSS Wax: Aizsardzība pret rūsu jaunām automašīnām - 1L

Pieejamība: Noliktavā Noliktavā 96
Svītrkods: 4745011004833
Produkta kods: NHOUwax1l

43.99€
/ gab.
(Bez PVN: 36.36€)

Veiciet pasūtījumu un saņemiet preci:

 • Rīgā, A.Čaka iela 81, - 1 darba dienas laikā
 • Ar kurjeru Latvijā - 2 darba dienu laikā
 • Ar kurjeru ES - 3-7 darba dienās

Speciālista konsultācija:

 • +371 29134882, Katru dienu: 8.00 - 20.00 | info@carlat.com
 
 
 
 
 
 

Specifikācija

Tilpums: 1000ml
Iepakojuma veids: Aerosols

Preces apraksts

NHOU BOSS Wax™ & Oil produkta apraksts: Divpakāpju rūsas novēršanas sistēma

Pārskats:
NHOU BOSS Wax™ & Oil piedāvā inovatīvu divpakāpju risinājumu jaunu automobiļu rūsas novēršanai, kas nodrošināts ar mūža garantiju. Nodrošiniet savam transportlīdzeklim izcilu aizsardzību pret rūsu un koroziju, īpaši reģionos, kur ziemā tiek izmantots ceļu sāls šķīdums. Mūsu produkts apvieno BOSS Wax™ priekšrocības, nodrošinot izturīgu, elegantu melnu pārklājumu, un NHOU® Clear Oil, kas paredzēts iekšējo dobumu un kustīgo daļu aizsardzībai.

Galvenās iezīmes:

 1. Divpakāpju rūsas aizsardzība: Apvieno izturīgo BOSS Wax™, kas nodrošina ilgstošu, nelipīgu pārklājumu, un NHOU® Clear Oil, kas paredzēts iekšējo dobumu un kustīgo daļu aizsardzībai.
 2. Videi draudzīga formula: Ūdens bāzes, bez šķīdinātājiem un bez agresīviem tīrīšanas līdzekļiem, padarot to par atbildīgu izvēli automobiļu aizsardzībai.
 3. Izturīgs un pašatjaunojošs: Puspastāvīgais vaska slānis nodrošina nelipīgu apdari, kas pēc bojājumiem atjaunojas, saglabājot tā integritāti un efektivitāti pat ekstremālos apstākļos.
 4. Uzlabota uzturēšana ar Clear Oil - katru 24 mēnešu laikā mūsu NHOU® Clear Oil tiek atkārtoti uzklāts, lai nodrošinātu optimālu rūsas aizsardzību un automobiļa izskatu.
 5. Efektivitāte pret atsāļošanas līdzekļiem: Īpaši izstrādāts, lai cīnītos ar sāls un šķidro atsāļošanas līdzekļu korozijas iedarbību, kas ir izplatīta ziemas braukšanas apstākļos.
 6. Pārnosakāma mūža garantija: Pieejama ekskluzīvi caur piedalītiem izplatītājiem, nodrošinot mieru ar uzticamu garantiju, kas pievieno vērtību jūsu automobilim.


Priekšrocības:

 • Augstākās klases rūsas novēršana: Aizsargā pret rūsu, izņemot mitrumu un skābekli no metāla virsmām, tādējādi efektīvi novēršot koroziju.
 • UV aizsardzība nemetāliskām virsmām: Aizsargā vinila un plastmasas virsmas no UV staru izraisītas degradācijas.
 • Uzlabota funkcionalitāte: Eļļo kustīgās daļas, uzlabojot to darbību un ilgmūžību.
 • Izdevīga apkopes programma: Uztur jūsu automobili teicamā stāvoklī ar minimālām ilgtermiņa ieguldījumiem.


Ideāli piemērots:
Jaunu automobiļu īpašniekiem, kas vēlas pagarināt savu transportlīdzekļu kalpošanas laiku ar uzticamu, ekonomisku rūsas novēršanas sistēmu. Īpaši piemērots tiem, kas atrodas reģionos ar smagiem ziemas apstākļiem un kur parasti tiek izmantots ceļu sāls šķīdums.

Secinājums:
Ar NHOU BOSS Wax™ & Oil, proaktīva automobiļa apkope kļūst vienkāršāka un efektīvāka. Piedzīvojiet jaunu aizsardzības līmeni pret vides apdraudējumiem, saglabājot savu automobili nepārspējamā stāvoklī. 


Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme

Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, lūgums precizēt rakstot e-pastā vai veicot pasūtījumu aizpildot komentāru logu.

 
 
Attēls Produkta nosaukums EU Energoklase Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Smidzināšanas pistole (NHOU) - 500 mm gājiens Smidzināšanas pistole (NHOU) - 500 mm gājiens 24.00€ / gab. spraygun500mm
Noliktavā
Noliktavā 6
/ gab.
NHOU eļļas pārklājums pretrūsas apstrādei - melns / aerosols - komplekts 400ml x 3 + Izsmidzinātāja rokturis NHOU eļļas pārklājums pretrūsas apstrādei - melns / aerosols - komplekts 400ml x 3 + Izsmidzinātāja rokturis
55.00€ / gab. 60.00€
NHOUB-0004S3
Noliktavā
Noliktavā 60
/ gab.
BOSS Wax ™ (paredzēts jaunām automašīnām) - komplekts 1000ml x 2 BOSS Wax ™ (paredzēts jaunām automašīnām) - komplekts 1000ml x 2
83.00€ / gab. 88.00€
NHOU-B0020S6
Noliktavā
Noliktavā 20
/ gab.
NH eļļas pārklājums pretrūsas apstrādei - melns / aerosols - 20L NH eļļas pārklājums pretrūsas apstrādei - melns / aerosols - 20L 540.00€ / gab. NHOUBlackA20
Noliktavā
Noliktavā 90
NH eļļas pārklājums pretrūsas apstrādei - melns / aerosols - 400ml NH eļļas pārklājums pretrūsas apstrādei - melns / aerosols - 400ml 17.99€ / gab. NHOUBlackA
Noliktavā
Noliktavā 324

Atsauksmes (0)


Rakstīt atsauksmi