UNITEDSEATS

Unitedseats LGV120/C7 Pro AG Sēdeklis ar pneimatisko piekari

Noliktavā: 3
ID: 3013596
Produkta kods: US110811

1,282.84€
(Bez PVN: 1,060.20€)

Veiciet pasūtījumu un saņemiet preci:

  • Rīgā, A.Čaka iela 81, - 1 darba dienas laikā
  • Ar kurjeru Latvijā - 2 darba dienu laikā
  • Ar kurjeru ES - 3-7 darba dienās

Speciālista konsultācija:

  • +371 29134882, P.-Sv. 8.00 - 21.00 | info@carlat.com
 
 
 
 
 
 

Preces apraksts

Standarta aprīkojums LGV120/C7 Pro: Pneimatiskās piekares, Svara regulēšana 50-150 kg, Piekares gājiens 100 mm, Bīdāmās sliedes gājiens 200 mm, UnitedSeats auduma apdare, Augstā atzveltne, Regulējama atzveltne, Sēdekļa platums 490 mm, Sēdekļa spilvena dziļuma un slīpuma regulēšana. Opcijas: Izturīga PVC apdare, Gaisa jostasvietas atbalsts, Regulējami roku balsti un konsoles ligzdas, Galvas balsts, Drošības josta, Drošības slēdzis, Apsilde vai 12v, 24v vai 48v elementu, Pagriezšanās mehānisms, Dokumentu kaste. Mehāniskā piekare Opcijas MGV120: Mehāniskā piekare, Svara regulēšana 50-150 kg, Piekares gājiens 100 mm

UnitedSeats

Imagem

UnitedSeats zīmols ir EBLO Seating BV piederoša preču brends, kas atrodas Cvindrehtā, Nīderlandē. EBLO Seating ir vairāk nekā 35 gadu pieredze transportlīdzekļu sēdekļu un darba krēslu nozarē, un tā ir lielākā neatkarīgā vairumtirdzniecība Eiropā. UnitedSeats zīmolam ir plašs sēdekļu klāsts lauksaimniecības transportlīdzekļiem, iekrāvējiem un rūpnieciskajiem, celtniecības transportlīdzekļiem, mazajiem transportlīdzekļiem, jūras un arī mobilitātes motorolleru sektoram, kas tiek piegādāts oriģinālo iekārtu ražotājiem un izplatītāju tīkliem. UnitedSeats klāstam ir izdevīgs cenas un kvalitātes attiecību diapazons, un tas tiek nodrošināts ar augstu elastības līmeni, ko nepiedāvā galvenie sēdekļu ražotāji.

UnitedSeats ir vispasaules komerctehnikas sēdekļu ražotājs, kas piegādā sēdekļus tirdzniecības, būvniecības, lauksaimniecības, jūras un rūpniecības nozarēm. Visi sēdekļi tiek ražoti saskaņā ar līgumu jaunā, modernā 75 000 m2 rūpnīcā, izmantojot jaunākās ražošanas metodes.

UnitedSeats izplata sēdekļus un komponentes, izmantojot pasaules mēroga izplatīšanas tīklu no Cvijndrehtas rūpnīcas Nīderlandē. UnitedSeats ir apņēmības pilni jauninājumiem, nodrošinot sēdvietu risinājumus un nodrošinot lielisku pārdošanas un pakalpojumu atbalstu. Iekšējās dizaina iespējas ļauj brendam pielāgot produktu atbilstoši klienta specifikācijām. Rūpnīcas bezceļu sēdekļu klāsts piedāvā lauksaimniekiem, darbuzņēmējiem un rūpnieciskajiem lietotājiem plašu sēdekļu modeļu klāstu.

 
 

Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme

Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, lūgums precizēt rakstot e-pastā vai veicot pasūtījumu aizpildot komentāru logu.

 
 

Atsauksmes (0)


Rakstīt atsauksmi